štvrtok 14. apríla 2016

AKO SA Z EFEKTÍVNEHO STÁVA NEEFEKTÍVNE - blogový príspevok


V podstate musím priznať, že mi robí dobre, keď som v centre pozornosti... a to som teda za posledný pol rok zjavne bola. Dnes našu kanceláriu navštívila osobne tá istá kontrolná jednotka už po 6x. Podotýkam autom, predpokladám, že služobným. Hneď v úvode chcem skonštatovať, že aj keď spadajú do kategórie KONTROLÓR, sú to len ľudia. V danom prípade som asi mala šťastie, lebo naozaj veľmi príjemná dvojica. A hoci kontrolu odo dňa jej osobného zahlásenia chceli ukončiť po mesiaci bez zistení, boli povolaní na koberček do Bratislavy (oni to nazvali konzultácia), kde zotrvali tri dni u svojho vedenia sídliaceho v Bratislave. Keďže sú pobočkovo cezpoľní, zotrvali tam prirodzene i zo dve noce. Určite nie v štvorhviezdičkovom hoteli, ale ubytovanie v Blave čo-to stojí.
Po  dnešnom odchode týchto milých ľudí, kedy sme spoločne na tvare miesta našej organizácie podpísali  zo 4 paré zaprotokolovanej dokumentácie a to celé x2, a zaviazali modročervenými šnúrkami a zapečatili 2 x zo 20 stranovú správu a to celé x 4,  som v podstate zažila de javu.
Tieto stavy mávam dosť často :-)... No úprimne poviem, myslela som si, že sme sa už posunuli ďalej od obvyklej úradníckej vety: „Aj my sa učíme pohybovať v prostredí fondov“. Môj príbeh z pred presne 10-tich rokov sa totiž týkal AUTA.
Viac sa dočítate na blogu AHa!
AKO SA Z EFEKTÍVNEHO STÁVA NEEFEKTÍVNE (AUTO)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára